KURUMSAL BİLGİLER

TÜRKJEN JENERATÖR siz değerli müşterilerimize GÜÇ, KALİTE VE HIZ unsurlarını taşıyan ürünler sunarken UYGUN FİYAT oluşumuna da dikkat ederek sizlerin maliyetlerinizi de azaltmayı bir görev bilmektedir. Firmamız sizlerle dostluğa dayalı GÜVEN unsurunu kurmayı sağlayarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmek için yola çıkmıştır.

“GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ” slagonuyla . Firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiş genç ve dinamik kadrosu ile “24 saat müşterinin yanında” servis hizmeti sunan MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI’yla sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktadır.

TÜRKJEN JENERATÖR olarak bizlere vereceğiniz destek ve iyileştirme önerilerinize şimdiden teşekkür eder, saygı ve sevgiler sunarız…Vizyonumuz

Türkjen Jeneratör olarak alanında yenilikçi, güçlü, lider ve iş ortaklarına verdiği güven ile tanınmak ve tüketicilerimize uygun fiyatlar ile hızlıca ulaşabileceği kaliteli hizmetler sunarak tüketicilerimiz ile güvene dayalı ilişkiler kurmak.

Misyonumuz

Enerji sistemlerinin üretilmesine ve gelişmesine öncülük ederek müşterileri ile sağlıklı ilişkiler kurmak, müşterilerimizin ekonomik gelişimine kesintisiz enerji ile destek vererek, ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak.